Kursy walut

Tabela z dnia 2024-04-24 z godziny 15:00

EUR -100.0000 %
USD -100.0000 %

Źródło: nbp.pl

Spedycja morska

Działalność spedycyjna naszej firmy to profesjonalne wykorzystanie transportu intermodalnego w Polsce, Europie i na świecie.

Oferujemy transport zarówno ładunków cało kontenerowych (FCL) oraz przesyłek drobnicy kontenerowej (LCL). Każda usługa ma charakter kompleksowy, może być realizowana na zasadzie „door – door”, ale także w każdej innej formie wskazanej przez klienta zgodnie z warunkami handlowymi transakcji (EXW, FOB, CIF, DAP, etc.). Zawsze proponujemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające potrzebom klienta, uwzględniające cenę i czas transportu. Oferujemy obsługę ładunków i odprawę celną w portach niemieckich (Bremerhaven, Hamburg) i polskich (Gdańsk, Gdynia, Szczecin), transport morski łączymy z dowozami zarówno koleją jak i samochodami.

Współpracujemy z wieloma armatorami, liderami branży jak i mniej znanymi, dzięki czemu oferujemy kompleksowy serwis żeglugowy, co przekłada się na jakość naszych usług jak i najlepsze, dostępne w danym momencie stawki frachtowe.

Tworzymy międzynarodową sieć partnerów logistycznych, dzięki ich działaniom jesteśmy pewni, że powierzony nam towar jest bezpieczny a jego transport sprawny. Przebieg procesu na odcinku zagranicznym jak i krajowym jest ciągle monitorowany i każdego dnia sprawdzany. Nad poprawnością procesu czuwa zespół  doświadczonych pracowników zawsze gotowych do realizacji zadań nakreślonych przez klientów.